П`ятниця, 24.05.2019, 22:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
  Вхід на сайт
  Календар
  «  Травень 2019  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031
  Наше опитування
  Оцініть мій сайт
  javascript:// javascript://
  Всего ответов: 12

  ...
  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Чернелицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

   Матеріально-технічне забезпечення

   Для оптимальної організації освітнього процесу та реалізації завдань відповідно до Державних стандартів початкової, базової і повної середньої освіти в школі створено такі навчальні кабінети:

   4 класних кімнати для учнів 1 – 4 класів.

   21 кабінет для учнів 5 – 11 класів:

   української мови та літератури ,

   зарубіжної літератури,

   іноземної  мови,

   історії,

   географії,

   математики,

   громадянської освіти,

   “Захисту Вітчизни”,

   біології,

   фізики

   хімії з двома лаборантськими приміщеннями,

   інформатики,

   мультимедійний кабінет,

   швейна майстерня,

   майстерня по дереву,

   майстерня по металу,

   актовий зал,

   спортивний зал,

   шкільна їдальня,

   історико-краєзнавчий музей

   бібліотека.

    

    Розвитку естетичних та духовно-моральних цінностей школярів сприяє шкільний історико – краєзнавчий музей та актова зала.

   Стан шкільних меблів та їх розміщення у кабінетах, класних кімнатах, майстернях, в основному відповідають санітарно-державним правилам та нормам: у класних кімнатах для молодших школярів встановлені двомісні учнівські парти, у навчальних кабінетах для учнів 5 – 11 класів – двомісні учнівські столи та учнівські стільці, в кабінетах фізики та хімії – спеціальні двомісні лабораторні столи, прикріплені до підлоги. Робочі місця вчителів фізики і хімії та інформатики змонтовані на підвищенні, обладнані демонстраційними столами. Робочі площі столів покриті спеціальними матеріалами, стійкими до механічних та термічних пошкоджень, хімічних реактивів.

   Обладнання кабінетів відповідає Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів. Кабінети забезпечено необхідними засобами навчання: роздавальним матеріалом, довідковою літературою, навчально-наочними посібниками, навчальним обладнанням відповідно до вимог діючих програм; наявні фахові журнали, бібліотечки науково-популярної, методичної літератури, розробки відкритих уроків та виховних заходів, інструкції для виконання лабораторних і практичних робіт, дослідів, фізичного і хімічного практикуму, створено навчально-методичні експозиції змінного та постійного характеру.

   Школа забезпечена технічними засобами навчання: 25 персональних комп’ютерів, 2 мультимедійні дошки, 4 принтери, 3 сканери, 1 ксерокс, 3 магнітофони, телевізор з приставкою DVD, музична апаратура.