Неділя, 16.12.2018, 07:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
    Вхід на сайт
    Календар
    «  Грудень 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31
    Наше опитування
    Оцініть мій сайт
    javascript:// javascript://
    Всего ответов: 10

    ...
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Чернелицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

      Конкурси, олімпіади

      Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2017-2018 навчального року

      Предмет Місце Клас Прізвище, ім'я учня
      Українська мова та література

      ІІ

      ІІІ

      ІІ

      ІІІ

      7

      9

      10

      11

      Попович Богдана

      Випасняк Яна

      Котелко Ілона

      Скрип'юк Богдана

      Біологія ІІІ 9 Попович Вікторія 
      Іноземна мова

      І

      ІІ

      І

      9

      10

      11

      Абрамович Уляна

      Теремко Надія

      Баюра Владислав

      Математика ІІІ 7 Попович Богдана
      Правознавство

      ІІ

      ІІ

      9

      11

      Щиголь Надія

      Пасічник Наталія

      Історія

      ІІ

      ІІІ

      ІІІ

      9

      10

      11

      Попович Вікторія

      Олінійчук Світлана

      Пасічник Наталія

      Трудове навчання

      ІІ

      ІІІ

      11

      9

      Савчин Тетяна

      Щиголь Надія

      Географія І 9 Попович Вікторія
      Мовно-літературний конкурс ім. Шевченка

      ІІІ

      І

      І

      9

      10

      11

      Попович Вікторія

      Котелко Ілона

      Скри'юк Богдана

      Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

      І

      ІІІ

      ІІ

      ІІІ

      ІІ

      3

      6

      7

      9

      11

      Йоник Аліна

      Лаврів Богдана

      Попович Богдана

      Випасняк Яна

      Скрип'юк Богдана

       

       

      Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2016-2017 навчального року

      Предмет Місце Клас Прізвище, ім'я учня
      Українська мова та література

      ІІІ 

      ІІ

      І 

      ІІ

      8

      9

      10

      11

      Випасняк Яна

      Котелко Ілона

      Скрип'юк Богдана

      Сиротин Ірина

      Німецька мова

      І

      ІІІ

      І

      ІІІ

      8

      9

      10

      11

      Абрамович Уляна

      Теремко Надія

      Баюра Владислав

      Василик Марина

      Біологія

      ІІІ

      ІІ

      10

      11

      Пасічник Наталія

      Котелко Віталій

      Трудове навчання

      ІІІ

      ІІ

      9

      11

      Луцик Тетяна

      Каглян Іванна

      Математика ІІ 8 Попович Вікторія
      Правознавство 

      ІІ

      ІІ

      10 

      11

      Пасічник Наталія

      Ступар Василь

      Географія

      ІІ

      ІІ

      8

      11

      Попович Вікторія

      Сиротин Ірина

      Хімія ІІІ 8 Абрамович Уляна
      Історія

      ІІ

      ІІІ

      ІІІ

      8

      9

      11

      Попович Вікторія

      Пушкедра Віра

      Ступар Василь

      Екологія ІІІ 11 Василик Марина

      Мовно-літературний конкурс

      ім. Шевченка

      ІІ

      ІІІ

      І

      8

      9

      10

      Попович Вікторія

      Протоцька Тетяна

      Скрип'юк Богданна

      Міжнародний конкурс української мови

      ім. Петра Яцика

      ІІІ

      ІІІ

      ІІІ

      5

      6

      7

      Лаврів Богдана

      Попович Богданна

      Теремко Марія